Zdjęcia ślubne

Ślub i wesele to jedne z nielicznych uroczystości, gdzie fotograf jest nieodzownym gościem. Dyskretnie ale i z humorem rejestrujemy Waszą radość, emocje, zabawę. Naszymi pracami będziecie się mogli pochwalić!

To co znajdzie się w Waszym albumie ślubnym zależy również od Was. Oferujemy Wam różne pakiety ślubne, tak by najlepiej dopasować Wasze wizje z końcowym materiałem. Możemy Wam towarzyszyć w aranżowanych zaręczynach, w dniu ślubu u fryzjerki, makijażystki, w Waszych domach przy błogosławieństwie, możemy też zacząć rejestrację wydarzeń od kościoła. To, do którego momentu Wam towarzyszymy jest również kwestią umowną. Szczegóły ustalamy na spotkaniu przedślubnym.

Czemu my? Jest wiele ofert ślubnych, spośród których możecie wybierać. To co nas wyróżnia to przede wszystkim humor;) Doskonale wiemy, jak wiele stresu w tym dniu przeżywacie, jak wiele spraw jest w tym dniu istotnych. Dlatego pomagamy Wam pozbyć się niepotrzebnego napięcia związanego z emocjami dnia ślubu. Kolejną bardzo ważną rzeczą jest doświadczenie. Za nami niezliczone śluby i wesela - zwykle podpowiadamy, co powiedzieć przed błogosławieństwem rodziców, kiedy usiąść w kościele, jak kroić tort... Śmiejemy się z Waszymi gośćmi weselnymi, śpiewamy piosenki z zespołem, skaczemy przy disco polo;) Dzięki temu materiał, który dostajecie jest żywy, nieskrępowany, pełen pozytywnych emocji. A próbkę tego jak to wygląda znajdziecie w galerii ślubnej.

Doskonale wiemy, ze zdjęcia ślubne to rzecz niepowtarzalna. Nasze doświadczenie łączymy z Waszymi oczekiwaniami, a efektem tego są spersonalizowane ujęcia. W naszej ofercie znajdziecie wiele detali, które sprawią, że nasza usługa będzie wyjątkowa i na najwyższym poziomie. To Wy wybieracie co znajdzie się w Waszym albumie ślubnym. W ofercie ślubnej znajdziecie m.in.

  • spersonalizowany album ślubny doskonałej, polskiej produkcji. To Wy wybieracie kolor albumu, materiał, z którego jest zrobiony - może to być skóra, materiał, laminat, akryl, Wasze zdjęcia itp
  • fotoksięga, fotoksiążka, również oferta dla rodziców
  • podziękowanie dla gości - to oryginalny sposób, aby podziękować swoim gościom za przybycie na wasze wesele oraz darowane prezenty. Jest to Wasze zdjęcie wykonane w dniu ślubu. To co zaskakuje gości to fakt, że zdjęcie jest gotowe w dzień ślubu i dostają go w momencie pożegnania z młodymi.
  • fotoobraz - to wydrukowane na płótnie Wasze zdjęcie idealnie odwzorowujące swą strukturą płótno malarskie. Wysokiej jakości wydruk naciągany jest na drewniane krosna w ten sposób, że jego zadrukowane brzegi stanowią jednocześnie ramę obrazu
  • kalendarz - z wybranymi zdjęciami, czy to miesięczny, czy też jednoplanszowy
  • fotogadżety - czyli kubki, poduszki, koszulki z Waszymi zdjęciami

Nasze studio mieści się w Stalowej Woli, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, żeby udać się do innych miejsci. Często obsługujemy uroczystości w innych miejscowościach jak Nisko, Sandomierz, Tarnobrzeg, lecz również w oddalonych dalej jak Rzeszów, Lublin. Jesteśmy mobilni !

 

 

Zdjęcia ślubne

Zdjęcia ślubne i weselne - informacje ogólne

Zdjęcia ślubne

Plener ślubny

Zdjęcia ślubne plenerowe - informacje

Plener ślubny

Cennik usług ślubnych

Cennik zdjęć ślubnych i weselnych

Cennik zdjęć ślubnych

Galeria ślubna

Przygotowania

W domu, błogosławieństwo, bramy

Przygotowania

Ślub

Zdjęcia ślubne w kościele, przysięga, zdjęcie grupowe

Ślub

Wesele

Zdjęcia z wesela, zdjęcia z gośćmi, zabawa, oczepiny

Wesele

Plener ślubny

Zdjęcia z pleneru ślubnego

Plener ślubny